menu

Puerto Vallarta

Puerto Vallarta, ležící na západním pobřeží Mexika, je ideálním místem pro nádhernou dovolenou. Příjemně teplé počasí s minimem srážek, překrásná zátoka, pláže, hory a svěží tropická džungle lákají ke strávení nádherných dnů.

I při zachování starého mexického stylu vybudovalo toto město infrastrukturu zcela splňující nároky zdejší náročné komunity: Internetové kavárny, bankomaty, vynikající restaurace, kvalitní lékařské služby, bezpečné tolerantní životní prostředí nebo moderní letiště.

Starobylé centrum Puerto Vallarty s kostelíkem a typickými mexickými uličkami je plné soch okolo plážové promenády, nejslavnější z nich je mořsky koník s jezdcem, který se stal symbolem města. Severním směrem k letišti se pak nachází hotelová zóna a supermarkety jako Walmart, Soriana či Commercial Mexicana.

Nejblíže centru je kvalitní supermarket Ley s cenami zcela srovnatelnými s výše jmenovanými slavnějšími řetězci. V průměru jsou ceny v mexických supermarketech nižší než v České republice, úroveň služeb a hygiena však vyšší.

Zájezdy destinace Puerto Vallarta