menu

MOON PALACE CANCUN - golf *****

od 61 790,- Kč
Cancún
Golfový zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Luxusní hotel Moon Palace Cancun je umístěn pár kilometrů od letiště v Cancunu. Nachází se v krásné tropické zahradě v blízkosti krásné pláže.

Vybavení hotelu

V hotelu Moon Palace Cancun all inclusive znamená: značkové vybavení, luxusní ubytování, 24hodinová pokojová služba, gurmánské stolování, prvotřídní nápoje, bezplatné Wi-Fi, vířivé vany na pokoji, neomezené telefonní hovory, nejmodernější - umělecké herny pro děti, několik bazénů, zábava světové úrovně, bezkonkurenční služby a mnoho dalšího.

Vybavení pokoje

Objevte plyšové postele a exkluzivní značkové vybavení ve své vlastní pětihvězdičkové luxusní oáze all inclusive. Vítejte ve světě špičkových alkoholických nápojů, bezplatném Wi-Fi, neomezených telefonních hovorech do kontinentální části USA, Kanady a pevných linek v Mexiku a další - vše v ceně.
Vyberte si z řady typů luxusního ubytování s nejlepším vybavením, jako je denně doplňovaný minibar, dvojitá vířivá vana, plyšové postele a mnoho dalšího. Ať už si vyberete jakoukoli možnost, určitě vám vyrazí dech.

Stravování

A ať už máte chuť na mexické jídlo u bazénu, pizzu v cihlové peci, sladké dobroty nebo více, pravý all inclusive vám po celý den přináší lahodné občerstvení.
Probuďte své chuťové buňky našimi doporučeními restaurací, kde se můžete najíst během svého pobytu v Moon Palace Cancun. Od bosé elegance po romantickou transcendenci, pohodlné rodinné stolování a bezstarostné a rušné hospody a bary - žádná touha nemá šanci.
All inclusive zážitek v Moon Palace Cancun znamená pouze jeden standard pro vína, piva a lihoviny, a to v nejvyšší kvalitě. Ochutnejte značkové koktejly a chutné martini namíchané odbornými mixology, nebo si vychutnejte svůj oblíbený doušek.

Sport a zábava

Hotel vlastní své 18- ti jamkové hřiště, Spa centrum, kosmetický salón a mnoho dalšího. Co jistě splní vaše přání.Vodní sporty, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf, golf, fitness, bazén, basketbal.

THE MOON SPA & GOLF CLUB - 27 jamek
Moon Spa & Golf Club je jediným hřištěm Jacka Nicklause v oblasti Cancúnu. Club je tvořen třemi devítijamkovými hřišti, která jsou zábavná a hratelná pro hráče všech úrovní. Nádherné výhledy na Mayskou riviéru obklopenou Karibským mořem a sněhobílými plážemi budou určitě nezapomenutelným zážitkem.
Jediné hřiště Jacka Nicklause v oblasti Cancúnu a zároveň první určené výhradně pro Palace Resorts bylo narženo jako 3 devítijamková hřiště, Jungle, Lakes a Dunes.
Při designu bylo postupováno tak, aby byla zachována jedinečnost a harmonie okolního prostředí. Golfový klub je obklopen krásnou krajinou mangrovových porostů, která je domovem mnoha exotických zvířat.
Zábavné hřiště, které si mohou vychutnat golfisté všech úrovní.

Cena zahrnuje:

* 7x nocí ve dvoulůžkovém pokoji s all inclusive * neomezený golf

Cena nezahrnuje:

* leteckou přepravu (rádi Vám zajistíme na vyžádání) * cestovní pojištění


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena