menu

ATELIER PLAYA MUJERES *****

od 7 500,- Kč
Playa Mujeres
Golfový zájezd ~
ObjednatPoptat zájezd na míru
Luxusní hotel ATELIER Playa Mujeres je jen pro dospělé a nabízí skvělý koncept all inclusive plážové golfové dovolené inspirovaný mexickým současným designem a uměním...

Poloha

Atelier Playa Mujeres je 5hvězdičkový all inclusive resort pouze pro dospělé, s fantastickým konceptem inspirovaným mexickým uměním a designem. Jeho inovativní atmosféra se harmonicky snoubí s okouzlující přírodní krajinou Playa Mujeres, zasazenou mezi křišťálové vody Karibiku a nádherné golfové hřiště.
ATELIER Playa Mujeres, vytstavěný jako autentické mistrovské dílo mexických tvůrců, zavede hosty do nového luxusního prostředí, kde se umění, příroda a zážitky spojují a vytvářejí nový svět relaxace.

Vybavení hotelu

K vybavení resortu patří 11 výtahů, bezbariérový přístup, automaticky vyhřívaný bazén 1 360 m², 13 restaurací, 13 barů, 2 obchůdky s kávou, posilovna s nejmodernějším tréninkovým vybavením Technogym®, NUUP Spa®, 18jamkové golfové hřiště navržené architektem Gregem Normanem, galerie umění a designu, Boutique BU'TIK, zlatnictví, konferenční centrum až pro 1450 osob.

Vybavení pokoje

V 593 apartmá najdete oslnivý design s mramorovými a dřevěnými akcenty, jedinečné vybavení i nábytek v avantgardním stylu, doplněný dechberoucím výhledem na golfové hřiště a Karibské moře.
K jejich vybavení standardně patří mramorová koupelna s vanou a toaletními potřebami Molton Brown®, klidným balkonem s příjemným výhledem na letovisko, kde si můžete vychutnat chvíle odpočinku s prémiovými nápoji a občerstvením z Signature Upscale Minibar®, číst si nebo jen obdivovat okolí.
K dalšímu vybavení patří klimatizace, telefon, trezor, 55" televizor s plochou obrazovkou.

All inclusive

Luxusní koncept all-inclusive ATELIER Artist Service® přenese hosty do sofistikované atmosféry doplněné špičkovým vybavením a službami, což představuje jedinečný zážitek z relaxace.

Ve všech cenách jsou zahrnuty následující benefity:
» Dine-Around®, který potěší chuťové buňky ve více než 20 hotelových restauracích a barech
» Aplikaci ATELIER App, která obsahuje mimo jiné program aktivit, mapu letoviska a E-Chat.
» Nejmodernější posilovnu, abyste byli stále fit, s vybavením Technogym®, s činkami a kardiovaskulárními stroji s výhledem na majestátní krajinu.
» Vysokorychlostní Wi-Fi připojení ve všech pokojích a veřejných prostorách v celém resortu.
» Signature Upscale Minibar - nealkoholické nápoje, vína a gurmánské občerstvení.
» 24hodinové stravování na pokoji
» Postele Total-Rest® pro povzbuzující spánek s postelemi nejvyšší kvality a luxusním ložním prádlem.
» Chill-Out Bath®, luxusní koupelna s dvojitým umyvadlem, dvojitým toaletním zrcadlem, samostatnou vanou, mramorovou dešťovou sprchou a fénem.
» Bezplatné širokopásmové Wi-Fi připojení k internetu v celém resortu.
» TV s plochou obrazovkou s úhlopříčkou 55 palců.
» Župany a pantofle.

Vzdálenost od letiště

Mezinárodní letiště v Cancúnu je vzdálené 30 km.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena