menu

PARADISUS PLAYA DEL CARMEN LA ESMERALDA *****

od 53 690,- Kč
Playa del Carmen
All inclusive ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Hotelový komplex Paradisus leží na Mayské riviéře. Je obklopen pěknou tropickou zahradou a pláží s bílým pískem. Tento komplex je rozdělen do 2 částí, jedna je vhodná pro rodiny s dětmi - Paradisus Playa del Carmen La Esmeralda a ta druhá je pro osoby starší 18 ti let - Paradisus Playa del Carmen La Perla. Nedaleko hotelu se nachází 18ti jamkové golfové hřiště. Hosté Paradisus Playa del Carmen La Esmeralda si mohou vychutnat sluneční svit na terase nebo si odpočinout v baru. K dispozici je také bezdrátový internet zdarma a turecká parní lázeň. Hotel nabízí špičkové sportovní služby, jako tenisové kurty a venkovní bazén. Hotel nabízí 512 pokojů a v nedávné době prošel rekonstrukcí.

Vybavení pokoje

Vybavení pokojů:
Klimatizace
Koupelna s WC
Fén
Minibar
Televize, telefon s přímou volbou,CD/DVD přehrávač
Wi-Fi zdarma
Ipod dokovací stanice
Kávovar
Žehlička s žehlícím prknem
Trezor
Balkon nebo terasa

Stravování

Vlastní hotelová restaurace představuje ideální možnost pro hosty, kteří dávají přednost stravování v prostorách hotelu. V případě hezkého počasí si hosté mohou vychutnat jídlo na venkovní terase.

Sport a zábava

Bazén
Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou
Lázně
Vířivka
Tenisový kurt
Vyhřívaný bazén
Bazén pouze pro dospělé
Venkovní bazén
Animační programy

Pro děti

Dětské hřiště
Dětský bazén
Dětské menu
Dětský koutek

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:

* vybraný počet nocí s uvedenou stravou * leteckou dopravu

Cena nezahrnuje:

* privátní transfery z letiště do hotelu a zpět * služby českého delegáta * pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána (všechny výše uvedené služby rádi zajistíme)


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena