menu

ROSEWOOD MAYAKOBA *****

od 13 500,- Kč
Playa del Carmen
Golfový zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Vybavení hotelu

Ponořte se do tmavě zelených mangrovů a poklidných smaragdových lagun. Cesta do tohoto nejuznávanějšího luxusního letoviska na Riviera Maya uchvátí duši nepředstavitelnou tropickou krásou a jednoduchou rafinovaností. Zažijte naši vášeň pro dokonalé služby a vřelou mexickou pohostinnost. osobní služby komorníka příjezd do apartmá lodí po ikonických vodních cestách Mayakoby 24hodinové stravování na pokoji soukromý bazének Spa, fitness zařízení a wellness programy Denní úklid a večerní služba Služby čistírny a praní prádla Nemotorizované vodní sporty Služby péče o děti Program pro děti Rosewood Explorers Vybavení vhodné pro domácí mazlíčky Exkluzivní láhev Mezcalu na uvítanou Čerstvé ovoce v apartmá, balená voda a káva/čaj Nespresso Koupelnové potřeby Maison Caulieres Bezplatné vysokorychlostní Wi-Fi jízdní kola

Vybavení pokoje

Rosewood Mayakoba nabízí 129 apartmánů a exkluzivní kolekci soukromých rezidencí, nabízí sofistikovaný životní zážitek ponořený do úžasného tropického prostředí. Každé apartmá nabízí otevřený půdorys, nadrozměrné terasy a moderní zakázkový nábytek vytvořený mexickými řemeslníky. V této oáze pohodlí a klidu odrážejí jemné doteky mayské dědictví regionu. Prostorné koupelny, ponorné bazény, doky pro lodě, služby komorníka a další promyšlené vybavení přispívají k povýšení pobytu.

Stravování

Kulinářská nabídka hotelu Rosewood Mayakoba spojuje tradiční mexické ingredience a techniky s různými mezinárodními styly. Ochutnejte mexickou regionální kuchyni v osmi restauracích a barech a prostřednictvím různých smyslových zážitků a pop-ups.

Sport a zábava

Umocněte svůj požitek z resortu lázeňskými procedurami nebo energizujícími lekcemi. Přidejte do svého pobytu plnější léčivý prvek s personalizovaným wellness zážitkem. Srdcem wellness v Mayakoba je nejmodernější Sense, A Rosewood Spa®️, schované na vlastním soukromém ostrově mezi sladkovodními lagunami. Oddejte se tomuto nádhernému prostředí klidu a probuzení v odborné péči zdejších wellness lékařů a připravte se vyjít obnoveni.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena