menu

SECRETS AKUMAL RIVIERA MAYA (jen pro dospělé) *****

od 6 500,- Kč
Riviera Maya
Golfový zájezd ~
ObjednatPoptat zájezd na míru
Luxusní útočiště jen pro dospělé na bělostné písečné pláži lemované kokosovými palmami včetně skvělých služeb all inclusive, to je Secrets Akumal Riviera Maya! 

Popis hotelu

Luxusní all inclusive resort Secrets® Akumal Riviera Maya, se nachází v samém srdci Mayské riviéry podél proslulé pláže Akumal s bílým pískem a spojuje elegantní a originální design s přírodními prvky. Tento AAA Five Diamond resort, jehož mayský název znamená "želví místo", je proslulý svou krásnou pláží, klidnými karibskými vodami a populací zelených mořských želv - díky tomu je oázou pro šnorchlování, jízdu na kajaku a další aktivity. Secrets Akumal nabízí romantickou malebnou dovolenou pouze pro dospělé, s klikatými chodníčky, odlehlými bazény a prvotřídními lázněmi, to vše doplněné o charakteristické zážitky Unlimited-Luxury®.

Poznejte okouzlující východní pobřeží Mexika na Mayské riviéře, kde se nachází Cancún, Playa del Carmen a Cozumel, a objevte dokonalou kombinaci klidného ústraní a nekonečné zábavy. Na poloostrově Yucatán najdete jedny z nejlepších pláží v zemi, golfová hřiště mistrovského kalibru a neuvěřitelnou směs tradiční mexické a starobylé mayské kultury.

Stravování

Každý si zde najde svůj kulinářský zážitek podle své chuti - od menu inspirovaného sezónními trendy až po autentické regionální pokrmy. Obědvat můžete v devíti nejlepších restauracích na Mayské riviéře, aniž byste museli opustit resort. Každá z nich je jedinečně zařízená tak, aby ladila se specializovaným menu, a nabízí osobitou atmosféru s mořským vánkem, intimním prostředí nebo elegantnímu stolování. Popíjejte svůj oblíbený koktejl nebo zdejší signature drinky v sedmi barech, zatímco můžete ležet u bazénu nebo relaxovat na pláži. A můžete sdílet společné soukromé chvíle a objednat si pokojovou službu přímo do svého luxusního apartmá.

Vybavení pokoje

Secrets Akumal Riviera Maya vám nabízí celkem 434 pokojů a suit různých typů, z nichž mnohé nabízejí úchvatný výhled na mexické pobřeží a Karibské moře, a všechny jsou rozmístěny tak, aby z nich byl skvělý výhled na exotickou krajinu, bazény a oceán. Pokoje jsou dekorovány interpretací mexického umění včetně výšivek Huipil a Reboz z Oaxacy a výšivek ve stylu La Huasteca s mayskými zlatými akcenty.
Pokud chcete zažít ještě o něco vyšší úroveň luxusu na své dovolené, je pro vás určen Preferred Club, který nabízí ještě luxusnější pokoje a suite, přístup do exkluzivního salonku, speciální služby concierge a další vylepšené vybavení.

Sport a zábava

Ať už toužíte po relaxaci, pohybu, vodních radovánkách nebo dobrodružství, užijete si všechny aktivity, které vám Secrets® Akumal nabízí a které můžete společně sdílet, přičemž mnohé z nich jsou jen pár kroků od dveří vašeho luxusního apartmá. A až se budete chtít vydat za hranice resortu, můžete prozkoumávat všechny památky a aktivity, které se dají vidět v oblasti Mayské riviéry a Yucatánu.
V hotelu je k dispozici skvělé vybavené fitness centrum s běžeckými pásy, veslovacím trenažerem, stepy, prostory pro aerobik, aqua spin, plážovou jógu.
V oáze odpočinku, Spa by Pevonia, si můžete zažít relaxační masáže pro jednotlivce i páry, aromaterapii, mangové zábaly, obličejovou péči proti stárnutí, hydroterapii atd.
Dále je zde možnost denní i noční zábavy, ať je slunce nebo tma, stále se zde něco děje. Živá hudební vystoupení, tématické večery a plážové párty, jednou týdně coctail party s manažerem, setkání se šéfkuchaři (prohlídka a ochutnávka), plážový volejbal nebo volejbal v bazénu.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena